Wątek: Test moczu na wykrycie THC w organizmie.
admin
avatar
admin
admin
postów: 574

Posted:
24.lip 2009 - 09:43

Czesc, Mam pytanie. Bliska mi osoba zrobila sobie test na narkotyki (ogolny) probojac udowodnic mi, ze nie jest uzalezniona od marihuany. Mam wobec tego pewne wahania, poniewaz dowiadywalam sie, ze aby miec dokladny wynik trzeba zrobic test na dany narkotyk (w tym przypadku na samo THC). Nastepnie, jestem ciekawa czy sam test moczu wykryje obecnosc tego narkotyku, czy tez lepiej zrobic test krwi lub inny? Dodam rowniez, ze ta osoba pali marihuane przez ponad 7 lat, conajmniej 4-5 razy w tygodniu.

[i]przeniesiony z FAQ - pytanie zadała [b]BestHottie[/b][/i]
magnola
avatar
moderator
moderator
postów: 895

Posted:
24.lip 2009 - 11:41

Z tego co rozmawiałyśmy wczoraj był to test laboratoryjny. Nie wiem co znaczy na wszystkie narkotyki, u nas są robione testy zazwyczaj na konkretne substancje. Mocz jest dobry bo metabolity narkotyków utrzymują się z nim dłużej niż we krwi. Kwestia tego czy nie oszukał testy, nie dał czyjegoś moczu itp. Poza tym jeden test ujemny nie świadczy o braku uzależnienia. Narkoman z różnych powodów może zrobić sobie przerwę w braniu, nawet taką, żeby właśnie test nic nie wykazał, ale przy sytuacji jak ktoś jarał przez 7 lat 5 razy w tygodniu to moim zdaniem ma problem, który leży głównie w psychice a nie w samej czynności palenia i powinien przynajmniej skontaktować się ze specjalistą w tej dziedzinie i być może podjąć leczenie. Jeśli myśli, że po jednym teście odzyska zaufanie i to załatwi problem po tylu latach to zupełnie nie zdaje sobie sprawy z sytuacji i oszukuje sam siebie i Ciebie.

człowiek musi znacznie mniej, niż wydaje mu się, że musi
i może znacznie więcej, niż wydaje mu się, że może...
jozefaa
avatar
neofita
neofita
postów: 2146

Posted:
25.lip 2009 - 08:27

7 lat palenia trawy i się zastanawiamy czy jest uzależniony?? Dobrze rozumiem? A nad czym się tu zastanawiać i co sprawdzać jak sprawa jest oczywista. I co ma piernik do wiatraka czyli co ma test na posiadanie w organizmie narkotyków do stanu uzależnienia? Chyba mylimy tu pojęcia. Do poradni niech lepiej mknie a nie ogłupia Ciebie i siebie. Powodzenia i mądrych wyborów życzę.napisany przez: jozefaa, 25-07-2009 - 09:28

Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II, częstochowa, 18.VI.1983

Nie potrafi przebaczyć innym, kto sam nie zaznał przebaczenia.
Jan Paweł II, Z przemówienia do młodzieży, Watykan, 1999 r.